GESAN SIKIŞIYOR… hedef 333 – GIRISIM ELEKTRIK SANAYI

GESAN SIKIŞIYOR... hedef 333 - GIRISIM ELEKTRIK SANAYI
GESAN Hisse Senedi (GIRISIM ELEKTRIK SANAYI)
Bu sayfada GESAN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GESAN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GESAN - GIRISIM ELEKTRIK SANAYI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.26 değişim ve 77.7 liradan işlem görüyor. GESAN hissesinin dahil olduğu BIST INSAAT (XINSA) endeksi ise yüzde 1.05 artış ile 10535.23 seviyesinde bulunuyor. BIST INSAAT endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.21 değişim ile 8638.98 seviyesinde bulunuyor.

GESAN Teknik Analizi

Aşağıdaki GIRISIM ELEKTRIK SANAYI (GESAN) teknik analizi tradingview`de AcAnAksy kullanıcı adı ile Aralık 21, 2022 09:56 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Neredeyse bir aydır üst direnç olan 300 lirayı geçemeyip 22 günlük ortalamaya geri çekilen Gesan' ımız git gide yukarı yönlü sıkışmakta.
Bollinger bandı orta çizgimizde, aynı zamanda 13 günlük ortalamamızda temas çok yakın.
Yaşanacak olan olumlu gelişmeler sonucunda ( bilanço beklentisi, europower arzı ve bölünme) yukarı yönlü bir patlama bekliyorum.
ilk hedefim 330 civarı.
ytdGESAN Twitter

GESAN Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

GESAN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GESAN (GESAN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GESAN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GESAN Detay ve Temel Veriler

GESAN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GIRISIM ELEKTRIK SANAYI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GESAN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
04.04.2023 0 300 0.00 4.000000

GESAN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GESAN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GESAN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GESAN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. gesan hedef fiyat analizi için tıklayın

GESAN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top