#gesan 28. hissem, 0 MALİYET – GIRISIM ELEKTRIK SANAYI

#gesan 28. hissem, 0 MALİYET - GIRISIM ELEKTRIK SANAYI
GESAN Hisse Senedi (GIRISIM ELEKTRIK SANAYI)
Bu sayfada GESAN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GESAN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GESAN - GIRISIM ELEKTRIK SANAYI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.12 değişim ve 53.05 liradan işlem görüyor. GESAN hissesinin dahil olduğu BIST INSAAT (XINSA) endeksi ise yüzde 3.33 artış ile 9959.75 seviyesinde bulunuyor. BIST INSAAT endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 3.01 değişim ile 9806.01 seviyesinde bulunuyor.

GESAN Teknik Analizi

Aşağıdaki GIRISIM ELEKTRIK SANAYI (GESAN) teknik analizi tradingview`de Grafik_Asigi kullanıcı adı ile Eylül 11, 2023 10:24 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Arkadaşlar sermayemden almayacağım kadar pahalı olan GESAN hissesini diğer hisselerimden kar alarak 0 MALİYETLE portföyüme 28.
hisse olarak kattım.
Ayrıca % 1.7 sahip olduğum GSDHO hisse payımı %2'ye tamamladım.
Gesan'ın kırmızı kanal üzerinde kalması benim için yeterlidir.
Hayırlı olsun.
Minik karlar aldığım, bana gesan'ı hediye eden hisselerim; % prkme 0.3 tkfen 0.1 aksa 0.2 ekgyo 0.2 fonet 0.2 tknsa 0.1 indes 0.2 ipeke 0.1 yatas 0.1 kcaer 0.2 kmpur 0.2 kords 0.1 oyakc 0.2 zoren 0.1GESAN Twitter

GESAN Twitter yorumları ve görüşlerini 13/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

GESAN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GESAN (GESAN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GESAN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GESAN Detay ve Temel Veriler

GESAN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GIRISIM ELEKTRIK SANAYI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GESAN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
04.04.2023 0 300 0.00 4.000000

GESAN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GESAN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GESAN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GESAN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. gesan hedef fiyat analizi için tıklayın

GESAN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top