GENIL teknik analizi – GEN ILAC

GENIL teknik analizi - GEN ILAC
GENIL Hisse Senedi (GEN ILAC)
Bu sayfada GENIL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GENIL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GENIL - GEN ILAC hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.14 değişim ve 68.95 liradan işlem görüyor. GENIL hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 2.04 artış ile 27139.25 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.29 değişim ile 10102.96 seviyesinde bulunuyor.

GENIL Teknik Analizi

Aşağıdaki GEN ILAC (GENIL) teknik analizi tradingview`de Deli_Balta kullanıcı adı ile Eylül 13, 2023 12:10 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

GENIL Global düzeyde yeni virüs soylendileri ilaç sektörüne etki edecektir.
Potansiyel olarak kuvvetli gördüğümüz hissede teknik görünümde trend dibinde stabilize olan genil al tavsiyesi veriyor.GENIL Twitter

GENIL Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

GENIL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GENIL (GENIL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GENIL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GENIL Detay ve Temel Veriler

GENIL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GEN ILAC şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GENIL Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
15.05.2023 0 0 111.11 1.028883
13.04.2022 0 0 36.67 1.023114

GENIL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GENIL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GENIL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GENIL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. genil hedef fiyat analizi için tıklayın

GENIL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top