#FZLGY HİSSE TEKNİK ANALİZ – FUZUL GMYO

#FZLGY HİSSE TEKNİK ANALİZ - FUZUL GMYO
FZLGY Hisse Senedi (FUZUL GMYO)
Bu sayfada FZLGY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, FZLGY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. FZLGY - FUZUL GMYO hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.33 değişim ve 12.33 liradan işlem görüyor. FZLGY hissesinin dahil olduğu BIST GAYRIMENKUL Y.O. (XGMYO) endeksi ise yüzde 0.76 artış ile 2921.41 seviyesinde bulunuyor. BIST GAYRIMENKUL Y.O. endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 3.21 değişim ile 12015.53 seviyesinde bulunuyor.

FZLGY Teknik Analizi

Aşağıdaki FUZUL GMYO (FZLGY) teknik analizi tradingview`de Hasankoc1 kullanıcı adı ile Eylül 1, 2023 18:46 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#FZLGY günlük grafikte incelersek yeni halka arz olan şirketlerden birisi olduğu için tam olarak grafik oturmadığı için net bir analiz yapamadığımızı belirtmem gerekiyor.
Bu tarz yeni halka arzların bir miktar grafik oturup ondan sonra analiz etmek daha doğru sonuçları olacaktır.
Şu an görebildiğimiz şekilde yorumlarsak eğer 9 seviyelerinden halka arz olmasıyla birlikte bir yükseliş başlamıştır.
Çok fazla tavan tavan gitmemesinden dolayı belirli bölgelerde fitilli mumlar olduğu görülüyor.
17 seviyelerine kadar yükselen bir trend devam edip o bölgelerde bir düzeltme ile 14 seviyelerine kadar düzeltme devam edip o bölgelerden bir alıcı bularak tekrar yükselişe geçmiştir.
17 seviyesi kırılması ile 21.54 seviyesi olan fibonacci seviyesine kadar yükseliş devam ettikten ve o bölgeyi kurduktan sonra 28 seviyelerine kadar bir yükseliş devam ettiğini ve o bölgede büyük satıcılarla karşılaştığını görüyoruz.
Şu an için o bölge destek konumundaydı bu bölge kırılımı sonrası 20.68 süpertrend indikatörünün destek seviyesi olacaktır.
Bu bölge kırılımı sonrası 18 seviyesi destek olacaktır.
Dikkatli olalım.
Ytd.FZLGY Twitter

FZLGY Twitter yorumları ve görüşlerini 18/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

FZLGY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte FZLGY (FZLGY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. FZLGY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

FZLGY Detay ve Temel Veriler

FZLGY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. FUZUL GMYO şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
FZLGY Temettü

Temettü kayıtlarında FZLGY için bir sonuca rastlanmadı.

FZLGY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden FZLGY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

FZLGY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile FZLGY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. fzlgy hedef fiyat analizi için tıklayın

FZLGY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top