FZLGY – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – FUZUL GMYO

FZLGY - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - FUZUL GMYO
FZLGY Hisse Senedi (FUZUL GMYO)
Bu sayfada FZLGY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, FZLGY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. FZLGY - FUZUL GMYO hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.09 değişim ve 12.7 liradan işlem görüyor. FZLGY hissesinin dahil olduğu BIST GAYRIMENKUL Y.O. (XGMYO) endeksi ise yüzde 0.27 artış ile 3253.48 seviyesinde bulunuyor. BIST GAYRIMENKUL Y.O. endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde -0.33 değişim ile 12717.19 seviyesinde bulunuyor.

FZLGY Teknik Analizi

Aşağıdaki FUZUL GMYO (FZLGY) teknik analizi tradingview`de MUTLU-1- kullanıcı adı ile Eylül 13, 2023 08:43 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Fibonacci 0.5 seviyesinde fiyat buradan 19.32 stopla denenebilir.
yatırım tavsiyesi değildir!!FZLGY Twitter

FZLGY Twitter yorumları ve görüşlerini 23/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

FZLGY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte FZLGY (FZLGY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. FZLGY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

FZLGY Detay ve Temel Veriler

FZLGY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. FUZUL GMYO şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
FZLGY Temettü

Temettü kayıtlarında FZLGY için bir sonuca rastlanmadı.

FZLGY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden FZLGY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

FZLGY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile FZLGY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. fzlgy hedef fiyat analizi için tıklayın

FZLGY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top