FORTE’DE RALLİYE ÇEYREK KALA – FORTE BILGI ILETISIM

FORTE'DE RALLİYE ÇEYREK KALA - FORTE BILGI ILETISIM
FORTE Hisse Senedi (FORTE BILGI ILETISIM)
Bu sayfada FORTE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, FORTE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. FORTE - FORTE BILGI ILETISIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.79 değişim ve 56.85 liradan işlem görüyor. FORTE hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 2.49 artış ile 5753.37 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 2.39 değişim ile 14007.84 seviyesinde bulunuyor.

FORTE Teknik Analizi

Aşağıdaki FORTE BILGI ILETISIM (FORTE) teknik analizi tradingview`de BorsaKaplani888 kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 23:06 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Şu anda hissemiz periyodik ilerliyor 3.düzeltmeyi 89 desteğine değerek atlattı Son bir düzeltme bekliyoruz sonrasında ralli gelebilir.
Bir önceki paylaşımımda 1 düzeltme daha yapmaz diye düşündüm ama yanılmışım.
Şu anki görüntü bu şekilde Zaten basit şekilde anlattık YTDFORTE Twitter

FORTE Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

FORTE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte FORTE (FORTE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. FORTE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

FORTE Detay ve Temel Veriler

FORTE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. FORTE BILGI ILETISIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
FORTE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
13.12.2023 0 0 53.13 1.007952

FORTE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden FORTE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

FORTE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile FORTE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. forte hedef fiyat analizi için tıklayın

FORTE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top