Fonet Hissesinde Yeni zirveler İçin Güç Toplama Çalışmaları !!! – FONET BILGI TEKNOLOJILERI

Fonet Hissesinde Yeni zirveler İçin Güç Toplama Çalışmaları !!! - FONET BILGI TEKNOLOJILERI
FONET Hisse Senedi (FONET BILGI TEKNOLOJILERI)
Bu sayfada FONET hissesi teknik analizi başta olmak üzere, FONET hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. FONET - FONET BILGI TEKNOLOJILERI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 9.96 değişim ve 36.44 liradan işlem görüyor. FONET hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 0 artış ile 7525.3 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 0 değişim ile 15996.57 seviyesinde bulunuyor.

FONET Teknik Analizi

Aşağıdaki FONET BILGI TEKNOLOJILERI (FONET) teknik analizi tradingview`de tkolaytk kullanıcı adı ile Aralık 13, 2022 20:17 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

merhaba arkadaşlar, Fonet hissesinde önceki analizlerde <<20 eylül itibari ile beklenti gerçekleşmiş ve Fonet hissesi 11.29 u test edip 2li dip oluşturmuştur.
peki dipten döner mi, 2li dip destekten yukarı sekermi; Burada yapılacak sey kademeli alım ile 3/1 ile alım yönde başlamak olabilir.>> <<28 kasım itibari ile haftaya artık yükselen kanal 17, 40 üzerinde başlayacak olan hissede 17, 40 üzerinde tek gün daha kalıcılık sağlamamız halinde hissede teknik olarak kanal ortası yani 22 seviyesi güçlü beklenti olabilir.
22 üzeri hafta kapanış gelir ise yükselen yeşil kanal tepesi zamansallıkla güçlü teknik beklenti olur, 22 üzerinde analizi günceller ve hedefi belirtirim.
Hissede doğru yerden alım yapanlar, 15,5 seviyesi altında kapanış almadıkça hissede panik olmamalıdırlar.
>>> demiştim.
13 aralık itibari ile 17,3 üzerinde 2.
gün kapanış alan Fonet Hissesinde 19,55 ve 22 seviyeleri beklentidir.
Fonet hissesi yukarıda 18, 88e kadar yükseldikten sonra geçtiğimiz hafta turuncu bant desteğini test edip yeniden yükselişe geçmiştir.
analizde belirttiğim üzere destek bandına nokta temasla yukarı seken hissede 15,55 üstünde fiyatlamalar devam ettikçe hissede görüntü pozitiftir.
doğru yerden alım yapabilenler bu kapanış gelemedikçe karda tut konumda beklemelidir.
17,3 altında tek gün kapanışta 15-16 seviyelerinden trade etme amaçlı kar satışları denenebilir.
peki buradan alınır mı? , arkadaşlar ana destek noktamızdan %12 uzaktayız, bu zararı kabul ederek kademeli bir alım hissede teknik açıdan denenebilir.
ara destek 17,3 ana destek 15,55 tir.
teknik analiz beklentidir, asla gerçekleşme garantileri yoktur, paylaşımlar yatırım amaçlı değil sadece bilgi paylaşmak adına yapılmıştır.FONET Twitter

FONET Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

FONET Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte FONET (FONET) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. FONET hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

FONET Detay ve Temel Veriler

FONET detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. FONET BILGI TEKNOLOJILERI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
FONET Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
11.12.2023 0 260 0.00 3.600000
17.07.2019 0 122 0.00 2.222222

FONET Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden FONET şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

FONET ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile FONET hissesi için hedef fiyatları araştırdık. fonet hedef fiyat analizi için tıklayın

FONET için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top