Fade – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – FADE GIDA

Fade - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - FADE GIDA
FADE Hisse Senedi (FADE GIDA)
Bu sayfada FADE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, FADE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. FADE - FADE GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.2 değişim ve 16.02 liradan işlem görüyor. FADE hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde -1.76 kayıp ile 8515.95 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.8 değişim ile 12883.99 seviyesinde bulunuyor.

FADE Teknik Analizi

Aşağıdaki FADE GIDA (FADE) teknik analizi tradingview`de Garibantrader kullanıcı adı ile Aralık 24, 2022 01:57 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Hissenin izleyeceğini düşündüğüm yolu ilk etap 14.35 üzeri günlük kapanışlar ile çanak hedefi olan 20 seviyesine gitmesi diğerini ilk hedefe gelince bakacagiz lakin çanak hedefinin kırılması şartı ile birlikte 36 TL seviyesine bir hareket olacağını düşünmekteyim asla yatırım tavsiyesi değildirFADE Twitter

FADE Twitter yorumları ve görüşlerini 30/11/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

FADE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte FADE (FADE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. FADE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

FADE Detay ve Temel Veriler

FADE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. FADE GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
FADE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
26.07.2021 0 19 0.00 1.190000

FADE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden FADE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

FADE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile FADE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. fade hedef fiyat analizi için tıklayın

FADE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top