#EUREN – euroen hisse teknik ve temel – EUROPEN ENDUSTRI

#EUREN - euroen hisse teknik ve temel - EUROPEN ENDUSTRI
EUREN Hisse Senedi (EUROPEN ENDUSTRI)
Bu sayfada EUREN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EUREN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EUREN - EUROPEN ENDUSTRI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 3.28 değişim ve 16.37 liradan işlem görüyor. EUREN hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 0.93 artış ile 13520.29 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.43 değişim ile 12883.23 seviyesinde bulunuyor.

EUREN Teknik Analizi

Aşağıdaki EUROPEN ENDUSTRI (EUREN) teknik analizi tradingview`de Caknoris18 kullanıcı adı ile Eylül 18, 2023 20:57 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Euroen 2024 beklentilerinden buradan çok uzun bahsetmem mümkün değil ama gerçek bir büyüme hikayesi göreceğiz.
2023 sonuna güçlü bilanço fiyatlaması da beklemekteyim.
kasım sonuna kadar hbk =2 ve 25 fk beklentimden 50 tl fiyatları görüp bilançolar ile fk düşüşü sonrası bir ufak düzeltme bekleyeceğim.
Gelecek ciro /fk tahminleri ile 2024 ağustos ayında bambaşka bir fiyat içerisinde olacağız.
Bunu daha sonra bir yazıda detaylı paylaşmayı düşünüyorum.
Teknik olarak 18,5-19 tl bandı toplama için güzel bir destek olurken 20 gün gibi bir süre içerisinde 29 tl bandında olacağını tahmin etme cüreti gösteriyorum.
Umarım yanılmam! Lütfen tüm bilgilerin kendim için olduğunu unutmayın, karlarınızı da zararınıza da ortak olmadığım için:)EUREN Twitter

EUREN Twitter yorumları ve görüşlerini 03/12/2023 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

EUREN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EUREN (EUREN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EUREN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EUREN Detay ve Temel Veriler

EUREN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. EUROPEN ENDUSTRI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EUREN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
07.12.2022 0 350 0.00 4.502903

EUREN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EUREN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EUREN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EUREN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. euren hedef fiyat analizi için tıklayın

EUREN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top