#Euren teknik analiz #Xu100 – EUROPEN ENDUSTRI

#Euren teknik analiz #Xu100 - EUROPEN ENDUSTRI
EUREN Hisse Senedi (EUROPEN ENDUSTRI)
Bu sayfada EUREN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EUREN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EUREN - EUROPEN ENDUSTRI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.6 değişim ve 15.09 liradan işlem görüyor. EUREN hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde -0.42 kayıp ile 13063.89 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.07 değişim ile 14493.82 seviyesinde bulunuyor.

EUREN Teknik Analizi

Aşağıdaki EUROPEN ENDUSTRI (EUREN) teknik analizi tradingview`de Deli_Balta kullanıcı adı ile Mart 18, 2023 19:18 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

BIST:EUREN Yatayda hareketlerine devam eden hissede 992 destek üzeri haftalık kapanış geldi ancak ana destek bölgresi 920.
Eğer 992 desn toparlanmazsa 920 gçrülmesi kaçınıulmaz.
Yükselen trend basladığında ise ilk hedefim 1450.EUREN Twitter

EUREN Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

EUREN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EUREN (EUREN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EUREN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EUREN Detay ve Temel Veriler

EUREN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. EUROPEN ENDUSTRI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EUREN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
07.12.2022 0 350 0.00 4.502903

EUREN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EUREN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EUREN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EUREN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. euren hedef fiyat analizi için tıklayın

EUREN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top