EUREN patron satışı tamamlandı. – EUROPEN ENDUSTRI

EUREN patron satışı tamamlandı. - EUROPEN ENDUSTRI
EUREN Hisse Senedi (EUROPEN ENDUSTRI)
Bu sayfada EUREN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EUREN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EUREN - EUROPEN ENDUSTRI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 9.96 değişim ve 18.55 liradan işlem görüyor. EUREN hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde -0.27 kayıp ile 13331.93 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.65 değişim ile 14207.11 seviyesinde bulunuyor.

EUREN Teknik Analizi

Aşağıdaki EUROPEN ENDUSTRI (EUREN) teknik analizi tradingview`de odnv kullanıcı adı ile Aralık 21, 2022 00:08 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

patron satışının devam etmesiyle gün içerisinde %-7 lere kadar düşse de günü %+4 ile kapattı.
Bugün kuvvetli destek noktasından yükselmeye başlaması ve aynı zamanda patron satışının tamamlanmasıyla gelecek günler EUREN yatırımcıları için aydınlık gibi görünüyor.
11.80 destek, 19,00 direnç kanalı içerisinde hareket etmesini bekliyorum.
19,00 direncini kırması durumunda tarihi zirvelere yelken açacağını ümit ediyorum.
Yatırım tavsiyesi değildir.EUREN Twitter

EUREN Twitter yorumları ve görüşlerini 29/02/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

EUREN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EUREN (EUREN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EUREN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EUREN Detay ve Temel Veriler

EUREN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. EUROPEN ENDUSTRI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EUREN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
07.12.2022 0 350 0.00 4.502903

EUREN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EUREN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EUREN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EUREN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. euren hedef fiyat analizi için tıklayın

EUREN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top