ERSU SAATLIKTE BU BOLGELERDE GUZEL TEPKI ALMIS – ERSU GIDA

ERSU SAATLIKTE BU BOLGELERDE GUZEL TEPKI ALMIS - ERSU GIDA
ERSU Hisse Senedi (ERSU GIDA)
Bu sayfada ERSU hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ERSU hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ERSU - ERSU GIDA hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.29 değişim ve 19.18 liradan işlem görüyor. ERSU hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde -0.73 kayıp ile 14614.02 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.02 değişim ile 14814.83 seviyesinde bulunuyor.

ERSU Teknik Analizi

Aşağıdaki ERSU GIDA (ERSU) teknik analizi tradingview`de Developer_07 kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 10:44 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ERSU 1 saatlik grafikte bu bölgelerde güzel tepkiler almıs.
Yine bi tepki alıp 2 direnci de test etmesini bekliyorum.ERSU Twitter

ERSU Twitter yorumları ve görüşlerini 21/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ERSU Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ERSU (ERSU) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ERSU hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ERSU Detay ve Temel Veriler

ERSU detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ERSU GIDA şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ERSU Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
06.10.2006 0 92 0.00 1.908046

ERSU Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ERSU şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ERSU ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ERSU hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ersu hedef fiyat analizi için tıklayın

ERSU için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top