#eplas (Eplas hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – EGEPLAST

#eplas (Eplas hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - EGEPLAST
EPLAS Hisse Senedi (EGEPLAST)
Bu sayfada EPLAS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EPLAS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EPLAS - EGEPLAST hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.73 değişim ve 7.04 liradan işlem görüyor. EPLAS hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde 0.56 artış ile 12819.03 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.27 değişim ile 14150.32 seviyesinde bulunuyor.

EPLAS Teknik Analizi

Aşağıdaki EGEPLAST (EPLAS) teknik analizi tradingview`de CEMSAH1 kullanıcı adı ile Mart 24, 2023 17:50 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#eplas bu grafik burada dursun 2 senelik düşüş sonrası çanak oluşmuş çanak derinliği kadar sıçrama gelmesi gerekir.
izleyelim bakalım tahta yapıcı tekniği çalıştıracak mı ?yoksa süründürmeye devam edecek mi? yatırım tavsiyesi değildir.EPLAS Twitter

EPLAS Twitter yorumları ve görüşlerini 18/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

EPLAS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EPLAS (EPLAS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EPLAS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EPLAS Detay ve Temel Veriler

EPLAS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. EGEPLAST şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EPLAS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
29.08.2023 0 585 0.00 6.850354
11.01.2005 0 86 0.00 1.857800

EPLAS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EPLAS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EPLAS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EPLAS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. eplas hedef fiyat analizi için tıklayın

EPLAS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top