ENSRI YENİ HEDEFLER GELECEK Mİ ? – ENSARI DERI

ENSRI YENİ HEDEFLER GELECEK Mİ ? - ENSARI DERI
ENSRI Hisse Senedi (ENSARI DERI)
Bu sayfada ENSRI hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ENSRI hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ENSRI - ENSARI DERI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.25 değişim ve 23.82 liradan işlem görüyor. ENSRI hissesinin dahil olduğu BIST TEKSTIL DERI (XTEKS) endeksi ise yüzde 0.73 artış ile 4522.77 seviyesinde bulunuyor. BIST TEKSTIL DERI endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.77 değişim ile 15180.15 seviyesinde bulunuyor.

ENSRI Teknik Analizi

Aşağıdaki ENSARI DERI (ENSRI) teknik analizi tradingview`de BorsaTraderUzmani kullanıcı adı ile Eylül 9, 2023 14:25 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Canak formasyonu seviyesine gelmek üzere o hedefe geldikten sonra dikkatli olmakta yarar var stop seviyemiz 13.40 hedef fiyat 22 tlENSRI Twitter

ENSRI Twitter yorumları ve görüşlerini 23/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ENSRI Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ENSRI (ENSRI) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ENSRI hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ENSRI Detay ve Temel Veriler

ENSRI detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ENSARI DERI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ENSRI Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
03.05.2023 0 220 0.00 3.200000

ENSRI Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ENSRI şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ENSRI ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ENSRI hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ensri hedef fiyat analizi için tıklayın

ENSRI için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top