Ensri – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – ENSARI DERI

Ensri - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - ENSARI DERI
ENSRI Hisse Senedi (ENSARI DERI)
Bu sayfada ENSRI hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ENSRI hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ENSRI - ENSARI DERI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.93 değişim ve 25.2 liradan işlem görüyor. ENSRI hissesinin dahil olduğu BIST TEKSTIL DERI (XTEKS) endeksi ise yüzde 0.27 artış ile 4412.23 seviyesinde bulunuyor. BIST TEKSTIL DERI endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.1 değişim ile 14931.38 seviyesinde bulunuyor.

ENSRI Teknik Analizi

Aşağıdaki ENSARI DERI (ENSRI) teknik analizi tradingview`de kalimasi kullanıcı adı ile Eylül 8, 2023 15:08 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

düşeni kırdı ..
kendi fikrimce alınır kısa vade kar cebe yakışırENSRI Twitter

ENSRI Twitter yorumları ve görüşlerini 17/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ENSRI Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ENSRI (ENSRI) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ENSRI hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ENSRI Detay ve Temel Veriler

ENSRI detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ENSARI DERI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ENSRI Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
03.05.2023 0 220 0.00 3.200000

ENSRI Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ENSRI şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ENSRI ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ENSRI hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ensri hedef fiyat analizi için tıklayın

ENSRI için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top