ENERYA 4 saatlik – ENERYA ENERJI

ENERYA 4 saatlik - ENERYA ENERJI
ENERY Hisse Senedi (ENERYA ENERJI)
Bu sayfada ENERY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ENERY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ENERY - ENERYA ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.16 değişim ve 186.1 liradan işlem görüyor. ENERY hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 0.76 artış ile 609.43 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 3.01 değişim ile 9772.93 seviyesinde bulunuyor.

ENERY Teknik Analizi

Aşağıdaki ENERYA ENERJI (ENERY) teknik analizi tradingview`de ejderTRADING kullanıcı adı ile Eylül 10, 2023 11:54 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Diğerlerine göre erken tavan bozdu Ben bu hafta yükseliş bekliyorm 195 maliyetleENERY Twitter

ENERY Twitter yorumları ve görüşlerini 18/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ENERY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ENERY (ENERY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ENERY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ENERY Detay ve Temel Veriler

ENERY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ENERYA ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ENERY Temettü

Temettü kayıtlarında ENERY için bir sonuca rastlanmadı.

ENERY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ENERY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ENERY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ENERY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. enery hedef fiyat analizi için tıklayın

ENERY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top