ENERY saatlik – ENERYA ENERJI

ENERY saatlik - ENERYA ENERJI
ENERY Hisse Senedi (ENERYA ENERJI)
Bu sayfada ENERY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ENERY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ENERY - ENERYA ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.88 değişim ve 184 liradan işlem görüyor. ENERY hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -0.65 kayıp ile 549.93 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.17 değişim ile 10596.15 seviyesinde bulunuyor.

ENERY Teknik Analizi

Aşağıdaki ENERYA ENERJI (ENERY) teknik analizi tradingview`de hakanarslan30 kullanıcı adı ile Eylül 14, 2023 18:23 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Saatlikte buradan yükseliş olur mu bekleyip göreceğiz.al sat tavsiyesi değildir.ENERY Twitter

ENERY Twitter yorumları ve görüşlerini 21/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ENERY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ENERY (ENERY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ENERY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ENERY Detay ve Temel Veriler

ENERY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ENERYA ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ENERY Temettü

Temettü kayıtlarında ENERY için bir sonuca rastlanmadı.

ENERY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ENERY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ENERY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ENERY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. enery hedef fiyat analizi için tıklayın

ENERY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top