EKOS Deneysel – EKOS TEKNOLOJI

EKOS Deneysel - EKOS TEKNOLOJI
EKOS Hisse Senedi (EKOS TEKNOLOJI)
Bu sayfada EKOS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EKOS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EKOS - EKOS TEKNOLOJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.45 değişim ve 57.3 liradan işlem görüyor. EKOS hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde -1.36 kayıp ile 24727.38 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.06 değişim ile 14409.35 seviyesinde bulunuyor.

EKOS Teknik Analizi

Aşağıdaki EKOS TEKNOLOJI (EKOS) teknik analizi tradingview`de Muhengenius kullanıcı adı ile Şubat 8, 2024 02:15 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

EKOS için günlük periyotta deneysel bir çalışmadır.
Yorumlarınız ve eleştirinize açıktır ~ 2024 Nisan ayı ortalarında 140-195 TL aralığına ulaşabilirliği takip edilecektir.EKOS Twitter

EKOS Twitter yorumları ve görüşlerini 03/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

EKOS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EKOS (EKOS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EKOS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EKOS Detay ve Temel Veriler

EKOS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. EKOS TEKNOLOJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EKOS Temettü

Temettü kayıtlarında EKOS için bir sonuca rastlanmadı.

EKOS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EKOS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EKOS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EKOS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ekos hedef fiyat analizi için tıklayın

EKOS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top