eğitim (Huner hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – HUN YENILENEBILIR ENERJI

eğitim (Huner hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - HUN YENILENEBILIR ENERJI
HUNER Hisse Senedi (HUN YENILENEBILIR ENERJI)
Bu sayfada HUNER hissesi teknik analizi başta olmak üzere, HUNER hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. HUNER - HUN YENILENEBILIR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 4 liradan işlem görüyor. HUNER hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 0.86 artış ile 570.85 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.2 değişim ile 10232.54 seviyesinde bulunuyor.

HUNER Teknik Analizi

Aşağıdaki HUN YENILENEBILIR ENERJI (HUNER) teknik analizi tradingview`de fthang kullanıcı adı ile Ağustos 31, 2023 09:19 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Merhaba bu bir eğitim çalışmasıdır.
Grafiğe göre işlem yaparsanız zarar edebilirsiniz.
Hüner günlük grafikte fibonacci 0,618 düzeltmesini bitirmeye çalışıyor.
Düzeltmesi bittikten sonraki ilk hedefi omuz boyun olan 13,54 daha sonra baş boyu olan 17,95 olacağını düşünüyorumHUNER Twitter

HUNER Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

HUNER Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte HUNER (HUNER) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. HUNER hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

HUNER Detay ve Temel Veriler

HUNER detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. HUN YENILENEBILIR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
HUNER Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
09.05.2024 72 0 0.00 1.565780

HUNER Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden HUNER şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

HUNER ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile HUNER hissesi için hedef fiyatları araştırdık. huner hedef fiyat analizi için tıklayın

HUNER için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top