#EDATA Yükselen kanal.. – E-DATA TEKNOLOJI

#EDATA Yükselen kanal.. - E-DATA TEKNOLOJI
EDATA Hisse Senedi (E-DATA TEKNOLOJI)
Bu sayfada EDATA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EDATA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EDATA - E-DATA TEKNOLOJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.12 değişim ve 16.43 liradan işlem görüyor. EDATA hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 1.06 artış ile 5548.85 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 0.08 değişim ile 13618.22 seviyesinde bulunuyor.

EDATA Teknik Analizi

Aşağıdaki E-DATA TEKNOLOJI (EDATA) teknik analizi tradingview`de BorsaKing85 kullanıcı adı ile Mart 13, 2023 19:40 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

20,00 TL altına sarkmadığı sürece kanal içinde dirence kadar gidecek gibi görünüyor.
Aşağıdaki stratejime göre hepsi kesişimlerini tamamlamış takip etmek lazım..
Günlük grafikte ve 4 saatlik grafikte takip ettiğim indikatör sistemi mevcut strateji MACD üzerine kuruludur.
Sistemde kullandığım indikatörler sırasıyla aşağıdaki gibidir.
MACD : yukarı kesişim (0 ın üzerinde yukarı kesişim daha iyi bir sinyal) RSI : 100 BHO KESİŞİMİ AROON: Aroon üst ün aroon altı yukarı kesişimi YÖNSEL HAREKET ENDEKSİ = DMI : Pozitif yönsel göstergenin negatif yönsel göstergeyi yukarı kesişimi Bu indikatörler sırası ile işlevlerini tamamladığında yani(kesişimler) gerçekleştiğinde güzel bir yolculuk başlamaktadır.
İndikatör sistemimi kesinlikle gözden geçirin hisselerin veya kripto paraların eski hareketlerini incelemenizi tavsiye ederim yararı dokunacaktır.
Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi değildir.
Herkese işlemlerinde başarılar dilerim.EDATA Twitter

EDATA Twitter yorumları ve görüşlerini 14/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

EDATA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EDATA (EDATA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EDATA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EDATA Detay ve Temel Veriler

EDATA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. E-DATA TEKNOLOJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EDATA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
26.05.2023 0 200 0.00 3.000000

EDATA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EDATA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EDATA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EDATA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. edata hedef fiyat analizi için tıklayın

EDATA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top