#EBEBK Saatlik grafik de çanak oluşumu – EBEBEK MAGAZACILIK

#EBEBK Saatlik grafik de çanak oluşumu - EBEBEK MAGAZACILIK
EBEBK Hisse Senedi (EBEBEK MAGAZACILIK)
Bu sayfada EBEBK hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EBEBK hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EBEBK - EBEBEK MAGAZACILIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.3 değişim ve 44.5 liradan işlem görüyor. EBEBK hissesinin dahil olduğu BIST TICARET (XTCRT) endeksi ise yüzde 6.26 artış ile 25724.39 seviyesinde bulunuyor. BIST TICARET endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 3.01 değişim ile 9806.01 seviyesinde bulunuyor.

EBEBK Teknik Analizi

Aşağıdaki EBEBEK MAGAZACILIK (EBEBK) teknik analizi tradingview`de kenanhayran kullanıcı adı ile Kasım 13, 2023 15:42 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Saatlik de görünen 66.70 de çanak oluşumu biran da kopmayacak belki!! yanıda kulp da isteyecek ama kırılım sonrası 73.70 gibi bir hedefi var sonrası için ne olur dersek ona da o zaman bakmak gerekir...
Kişisel yorumumdur yatırım tavsiyesi içermez...EBEBK Twitter

EBEBK Twitter yorumları ve görüşlerini 14/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

EBEBK Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EBEBK (EBEBK) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EBEBK hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EBEBK Detay ve Temel Veriler

EBEBK detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. EBEBEK MAGAZACILIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EBEBK Temettü

Temettü kayıtlarında EBEBK için bir sonuca rastlanmadı.

EBEBK Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EBEBK şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EBEBK ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EBEBK hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ebebk hedef fiyat analizi için tıklayın

EBEBK için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top