#GRSEL – Duzltme tamamlanmış – GUR-SEL TURIZM TASIMACILIK

#GRSEL - Duzltme tamamlanmış - GUR-SEL TURIZM TASIMACILIK
GRSEL Hisse Senedi (GUR-SEL TURIZM TASIMACILIK)
Bu sayfada GRSEL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, GRSEL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. GRSEL - GUR-SEL TURIZM TASIMACILIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.49 değişim ve 143.3 liradan işlem görüyor. GRSEL hissesinin dahil olduğu BIST ULASTIRMA (XULAS) endeksi ise yüzde 0.03 artış ile 36240.98 seviyesinde bulunuyor. BIST ULASTIRMA endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.32 değişim ile 10244.62 seviyesinde bulunuyor.

GRSEL Teknik Analizi

Aşağıdaki GUR-SEL TURIZM TASIMACILIK (GRSEL) teknik analizi tradingview`de Alim57 kullanıcı adı ile Mart 12, 2023 15:23 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Grsel bazı fonların hala subat ayı hisseleri içinde yer alan bir sirkettir.Son kap bildirisi ile bu yükselişi destekleyen temel veriler içerir.YTDGRSEL Twitter

GRSEL Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

GRSEL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte GRSEL (GRSEL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. GRSEL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

GRSEL Detay ve Temel Veriler

GRSEL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. GUR-SEL TURIZM TASIMACILIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
GRSEL Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
27.10.2023 0 0 9.80 1.001370
27.09.2022 0 0 9.80 1.010952

GRSEL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden GRSEL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

GRSEL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile GRSEL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. grsel hedef fiyat analizi için tıklayın

GRSEL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top