#BURCE – düşeni kırıp onay almış gibi – BURCELIK

#BURCE - düşeni kırıp onay almış gibi - BURCELIK
BURCE Hisse Senedi (BURCELIK)
Bu sayfada BURCE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BURCE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BURCE - BURCELIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.39 değişim ve 254.5 liradan işlem görüyor. BURCE hissesinin dahil olduğu BIST METAL ANA (XMANA) endeksi ise yüzde -1.07 kayıp ile 18207.51 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ANA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.28 değişim ile 14428.54 seviyesinde bulunuyor.

BURCE Teknik Analizi

Aşağıdaki BURCELIK (BURCE) teknik analizi tradingview`de celenbilal kullanıcı adı ile Eylül 15, 2023 11:38 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

pek nokta atışı grafik olmadı ama ana görünüm dük gibi duruyor.
izleyip görelim kendimizi riske atmadan.
yatırım tavsiyesi değildir.
eğitim çalışmasıdır.BURCE Twitter

BURCE Twitter yorumları ve görüşlerini 25/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

BURCE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BURCE (BURCE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BURCE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BURCE Detay ve Temel Veriler

BURCE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BURCELIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BURCE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
27.05.2011 0 1200 0.00 13.000000
20.05.1997 0 0 0.00 1.080000

BURCE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BURCE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BURCE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BURCE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. burce hedef fiyat analizi için tıklayın

BURCE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top