#EDATA – DOW DÖNGÜSÜ – E-DATA TEKNOLOJI

#EDATA - DOW DÖNGÜSÜ - E-DATA TEKNOLOJI
EDATA Hisse Senedi (E-DATA TEKNOLOJI)
Bu sayfada EDATA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, EDATA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. EDATA - E-DATA TEKNOLOJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.95 değişim ve 16.73 liradan işlem görüyor. EDATA hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 2.24 artış ile 5613.76 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 0.54 değişim ile 13681.19 seviyesinde bulunuyor.

EDATA Teknik Analizi

Aşağıdaki E-DATA TEKNOLOJI (EDATA) teknik analizi tradingview`de HKTeknikAtolye kullanıcı adı ile Eylül 19, 2023 08:45 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ABCDEF ile etiketlediğim, büyük resimde takip ettiğim Ascending Bro.Wedge (Yükselen genişleyen Kama) formasyonunun içinde Dow fiyat döngüsü olduğunu düşünüyorum.
Son birikim aşamasını, A.B.W.
nin (E seviyesi) onay bölgesi olarak izleyeceğim.
Temel tarafta ise büyüme odaklı yeni iş anlaşmaları yapılıyor.
Firmanın kap ortamındaki bildirimlerini incelemenizi tavsiye ederim.EDATA Twitter

EDATA Twitter yorumları ve görüşlerini 16/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

EDATA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte EDATA (EDATA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. EDATA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

EDATA Detay ve Temel Veriler

EDATA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. E-DATA TEKNOLOJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
EDATA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
26.05.2023 0 200 0.00 3.000000

EDATA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden EDATA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

EDATA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile EDATA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. edata hedef fiyat analizi için tıklayın

EDATA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top