DMRGD – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – DMR UNLU MAMULLER

DMRGD - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - DMR UNLU MAMULLER
DMRGD Hisse Senedi (DMR UNLU MAMULLER)
Bu sayfada DMRGD hissesi teknik analizi başta olmak üzere, DMRGD hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. DMRGD - DMR UNLU MAMULLER hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.65 değişim ve 15.48 liradan işlem görüyor. DMRGD hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 1.78 artış ile 12669.11 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.83 değişim ile 15039.81 seviyesinde bulunuyor.

DMRGD Teknik Analizi

Aşağıdaki DMR UNLU MAMULLER (DMRGD) teknik analizi tradingview`de Tradersemh kullanıcı adı ile Mayıs 14, 2024 23:29 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Detaylar grafik üzerindedir.Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi içermemektedir.
Ara ara gelir size para kazandırır giderim.DMRGD Twitter

DMRGD Twitter yorumları ve görüşlerini 19/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

DMRGD Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte DMRGD (DMRGD) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. DMRGD hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

DMRGD Detay ve Temel Veriler

DMRGD detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. DMR UNLU MAMULLER şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
DMRGD Temettü

Temettü kayıtlarında DMRGD için bir sonuca rastlanmadı.

DMRGD Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden DMRGD şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

DMRGD ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile DMRGD hissesi için hedef fiyatları araştırdık. dmrgd hedef fiyat analizi için tıklayın

DMRGD için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top