DESA BASİT TEKNİK ANALİZ – DESA DERI

DESA BASİT TEKNİK ANALİZ - DESA DERI
DESA Hisse Senedi (DESA DERI)
Bu sayfada DESA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, DESA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. DESA - DESA DERI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.24 değişim ve 25 liradan işlem görüyor. DESA hissesinin dahil olduğu BIST TEKSTIL DERI (XTEKS) endeksi ise yüzde 1.11 artış ile 4175.43 seviyesinde bulunuyor. BIST TEKSTIL DERI endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.33 değişim ile 14786.13 seviyesinde bulunuyor.

DESA Teknik Analizi

Aşağıdaki DESA DERI (DESA) teknik analizi tradingview`de srtaybillioglu kullanıcı adı ile Eylül 16, 2023 10:17 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Desa'nın, endeks düzelmesine göre, en tepeden %18 ile daha aşağıda fiyatlanmakta olduğunu görmekteyiz.
Özetle, BIST100 bir düzeltirken Desa 3 düzeltme yapmış.
Pazartesi günkü endeks açılışını ve genel piyasa durumunu görmemiz, aşağıda bahsedeceğim senaryolar için bize yol gösterici olacağını unutmamak gerekir.
Teknik anlamda şuan alım konumunda olmasına rağmen endeksin 6800-7400 bandına göz kırmış olması Desa'da fiyat hareketlenmelerinin daha da aşağı gelmesine neden olabilir.
Desa, üzerinde yukarı yönlü potansiyel taşısa bile mevcut konjonktürde tahta derinliğinin ve kademelerin iyi takip edilmesinin bizler için ekstra fayda sağlayacağı kanaatindeyim.
Herkese bol kazançlar dostlar.
"Görsel ve yazılı anlatılanların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.
Yatırım kararlarınızın yasal sorumluluklarının tamamı tarafınıza aittir.
Bu sayfada yer alan hiç bir grafik, çizim ve açıklamalar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, SPK tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır.
Bu hesap herhangi bir varlık için alım/satım yönlendirici nitelikte tavsiye veya yorum niteliğinde paylaşımda bulunmamakta, sadece teknik analiz eğitimi amacı taşıyan grafikler paylaşmaktadır.
Bu paylaşımlar alım/satım için bir tavsiye veya yorum olmadığı için gerçek hesapta kullanılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir."DESA Twitter

DESA Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

DESA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte DESA (DESA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. DESA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

DESA Detay ve Temel Veriler

DESA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. DESA DERI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
DESA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
20.06.2023 0 398 0.00 4.977452
28.05.2013 0 0 6.09 1.056964
01.08.2006 0 11 0.00 1.111111
16.06.2005 0 5 0.00 1.056075

DESA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden DESA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

DESA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile DESA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. desa hedef fiyat analizi için tıklayın

DESA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top