dardanel (Dardl hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – DARDANEL

dardanel (Dardl hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - DARDANEL
DARDL Hisse Senedi (DARDANEL)
Bu sayfada DARDL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, DARDL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. DARDL - DARDANEL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.11 değişim ve 6.03 liradan işlem görüyor. DARDL hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 1.56 artış ile 14162.85 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.12 değişim ile 14441.93 seviyesinde bulunuyor.

DARDL Teknik Analizi

Aşağıdaki DARDANEL (DARDL) teknik analizi tradingview`de mevdemir kullanıcı adı ile Eylül 5, 2023 12:01 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

kısa vade beklentim yol haritası grafik üzerindedir.
kendime notum.
bereketli olsunDARDL Twitter

DARDL Twitter yorumları ve görüşlerini 10/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

DARDL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte DARDL (DARDL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. DARDL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

DARDL Detay ve Temel Veriler

DARDL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. DARDANEL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
DARDL Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
12.08.2021 1000 0 0.00 6.290019

DARDL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden DARDL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

DARDL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile DARDL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. dardl hedef fiyat analizi için tıklayın

DARDL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top