DAPGM – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – DAP GAYRIMENKUL

DAPGM - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - DAP GAYRIMENKUL
DAPGM Hisse Senedi (DAP GAYRIMENKUL)
Bu sayfada DAPGM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, DAPGM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. DAPGM - DAP GAYRIMENKUL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.68 değişim ve 36.3 liradan işlem görüyor. DAPGM hissesinin dahil olduğu BIST INSAAT (XINSA) endeksi ise yüzde -0.23 kayıp ile 10186.52 seviyesinde bulunuyor. BIST INSAAT endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.38 değişim ile 10478.18 seviyesinde bulunuyor.

DAPGM Teknik Analizi

Aşağıdaki DAP GAYRIMENKUL (DAPGM) teknik analizi tradingview`de GandRa_ kullanıcı adı ile Eylül 9, 2023 21:06 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Detay grafikte.
Yatırım tavsiyesi değildir..
Kendim için takip amaçlı nottur..DAPGM Twitter

DAPGM Twitter yorumları ve görüşlerini 18/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

DAPGM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte DAPGM (DAPGM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. DAPGM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

DAPGM Detay ve Temel Veriler

DAPGM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. DAP GAYRIMENKUL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
DAPGM Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
21.06.2023 0 93 0.00 1.925000

DAPGM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden DAPGM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

DAPGM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile DAPGM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. dapgm hedef fiyat analizi için tıklayın

DAPGM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top