DAGI – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – DAGI GIYIM

DAGI - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - DAGI GIYIM
DAGI Hisse Senedi (DAGI GIYIM)
Bu sayfada DAGI hissesi teknik analizi başta olmak üzere, DAGI hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. DAGI - DAGI GIYIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2 değişim ve 8.68 liradan işlem görüyor. DAGI hissesinin dahil olduğu BIST TEKSTIL DERI (XTEKS) endeksi ise yüzde 1.29 artış ile 4182.67 seviyesinde bulunuyor. BIST TEKSTIL DERI endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.37 değişim ile 14792.09 seviyesinde bulunuyor.

DAGI Teknik Analizi

Aşağıdaki DAGI GIYIM (DAGI) teknik analizi tradingview`de GandRa_ kullanıcı adı ile Eylül 9, 2023 20:48 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Yatırım tavsiyesi değildir..
Kendim için takip amaçlı nottur..DAGI Twitter

DAGI Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

DAGI Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte DAGI (DAGI) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. DAGI hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

DAGI Detay ve Temel Veriler

DAGI detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. DAGI GIYIM şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
DAGI Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
17.03.2021 200 0 0.00 2.369085
08.03.2016 0 49 0.00 1.493100

DAGI Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden DAGI şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

DAGI ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile DAGI hissesi için hedef fiyatları araştırdık. dagi hedef fiyat analizi için tıklayın

DAGI için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top