CWENE – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – CW ENERJI

CWENE - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - CW ENERJI
CWENE Hisse Senedi (CW ENERJI)
Bu sayfada CWENE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CWENE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CWENE - CW ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.79 değişim ve 203.8 liradan işlem görüyor. CWENE hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 1.06 artış ile 561.26 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.5 değişim ile 10123.5 seviyesinde bulunuyor.

CWENE Teknik Analizi

Aşağıdaki CW ENERJI (CWENE) teknik analizi tradingview`de crypto_profile kullanıcı adı ile Eylül 17, 2023 09:24 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ARKADAŞLAR MERHABA size bu kağıt hakkın da para girişlerinin haberini vermek isterim kısa sürede en yakın 441e kadar yolu görünüyor ne olur ne olmaz diye 320 altı kapanış görürsem elden çıkartırım 🙂 bol kazançlar ayrıca bazı alt market kağıtlarından da bazı yüksek potansiyelli kağıtlar paylaşacağım üzerinde biraz çalışmam gerekli hafta içi para girişlerini gördüğümde 5 ayrı kağıt paylaşacağım yatırım tavsiyesi vermemekle birlikte sizlere farklı bakış açısı kazandırma taraftarıyım daha fazla kitleye ulaşıp hep beraber kazanmak için takibe alır etkileşim artırırsanız sevinirimCWENE Twitter

CWENE Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

CWENE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CWENE (CWENE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CWENE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CWENE Detay ve Temel Veriler

CWENE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CW ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CWENE Temettü

Temettü kayıtlarında CWENE için bir sonuca rastlanmadı.

CWENE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CWENE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CWENE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CWENE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. cwene hedef fiyat analizi için tıklayın

CWENE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top