#conse günlük grafik analiz – CONSUS ENERJI

#conse günlük grafik analiz - CONSUS ENERJI
CONSE Hisse Senedi (CONSUS ENERJI)
Bu sayfada CONSE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CONSE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CONSE - CONSUS ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 6.54 liradan işlem görüyor. CONSE hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 0 artış ile 574.87 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0 değişim ile 8438.07 seviyesinde bulunuyor.

CONSE Teknik Analizi

Aşağıdaki CONSUS ENERJI (CONSE) teknik analizi tradingview`de ErcanMrk kullanıcı adı ile Aralık 18, 2022 19:27 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Hızlı diyebileceğimiz bir yükseliş ile 14.60 gören hisse,9.34'e kadar geri çekilmiş.Trend desteği ile olan temaslarını grafikte görmek mümkün.Düzeltmenin hacimsiz olması aslında güzel ,çok da satma tarafında olmamış hisse sahipleri anlaşılan.Cuma gününü genelde ekside geçirmesine rağmen kapanışa yakın yaptığı atakla günü %6 artıda kapatmıştı.Pazartesiye bunun olumlu yansıyacağını düşünüyorum.11.80-12 TL seviyelerinin hacimli geçilmesi yeni bir yükseliş trendini başlatacak işaret olabilir.Uzun vadede tüm Fibonacci hedeflerinin geleceğini düşünüyorum.Gelecek yeşil ve yenilenebilir enerjinin olacak...CONSE Twitter

CONSE Twitter yorumları ve görüşlerini 29/02/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

CONSE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CONSE (CONSE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CONSE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CONSE Detay ve Temel Veriler

CONSE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CONSUS ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CONSE Temettü

Temettü kayıtlarında CONSE için bir sonuca rastlanmadı.

CONSE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CONSE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CONSE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CONSE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. conse hedef fiyat analizi için tıklayın

CONSE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top