CANTE USD BAZINDA – CAN2 TERMIK

CANTE USD BAZINDA - CAN2 TERMIK
CANTE Hisse Senedi (CAN2 TERMIK)
Bu sayfada CANTE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, CANTE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. CANTE - CAN2 TERMIK hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.59 değişim ve 15.34 liradan işlem görüyor. CANTE hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -1.11 kayıp ile 569.56 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.26 değişim ile 10168.94 seviyesinde bulunuyor.

CANTE Teknik Analizi

Aşağıdaki CAN2 TERMIK (CANTE) teknik analizi tradingview`de OktayAytar kullanıcı adı ile Eylül 16, 2023 09:02 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Riskli bir hisse küçük rakamlarla %100 potansiyeli mevcuttur.CANTE Twitter

CANTE Twitter yorumları ve görüşlerini 25/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

CANTE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte CANTE (CANTE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. CANTE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

CANTE Detay ve Temel Veriler

CANTE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. CAN2 TERMIK şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
CANTE Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
05.05.2023 0 150 0.00 2.500000

CANTE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden CANTE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

CANTE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile CANTE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. cante hedef fiyat analizi için tıklayın

CANTE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top