BVSAN – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – BULBULOGLU VINC

BVSAN - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - BULBULOGLU VINC
BVSAN Hisse Senedi (BULBULOGLU VINC)
Bu sayfada BVSAN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BVSAN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BVSAN - BULBULOGLU VINC hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.1 değişim ve 98.55 liradan işlem görüyor. BVSAN hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde -0.5 kayıp ile 24315.64 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.5 değişim ile 14812.19 seviyesinde bulunuyor.

BVSAN Teknik Analizi

Aşağıdaki BULBULOGLU VINC (BVSAN) teknik analizi tradingview`de Caganirmake kullanıcı adı ile Eylül 28, 2023 12:07 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

99.3 üzeri haftalık kapanış yapar ise takip etmekte fayda var.
Yatırım tavsiyesi değildir.BVSAN Twitter

BVSAN Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

BVSAN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BVSAN (BVSAN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BVSAN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BVSAN Detay ve Temel Veriler

BVSAN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BULBULOGLU VINC şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BVSAN Temettü

Temettü kayıtlarında BVSAN için bir sonuca rastlanmadı.

BVSAN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BVSAN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BVSAN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BVSAN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. bvsan hedef fiyat analizi için tıklayın

BVSAN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top