BORSK – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – BOR SEKER

BORSK - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - BOR SEKER
BORSK Hisse Senedi (BOR SEKER)
Bu sayfada BORSK hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BORSK hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BORSK - BOR SEKER hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.72 değişim ve 33.2 liradan işlem görüyor. BORSK hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 1.78 artış ile 12669.11 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.83 değişim ile 15039.81 seviyesinde bulunuyor.

BORSK Teknik Analizi

Aşağıdaki BOR SEKER (BORSK) teknik analizi tradingview`de kriminal59 kullanıcı adı ile Mayıs 13, 2024 21:20 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Zamanı ve parası olanlar için bu seviyelerden alıp taşıyabilme stratejisi uygulanabilir bu benim fikrimdir, basit ve sağduyulu düşünceler için bir başka parametreye gerek yok bence, fibo 0.78 ile fibo 0.88 arasında yapılan alımlar iyi bir kar ile sonuçlanabilir, endeksten dolayı gözlerimizi açık tutmalıyız, alıp beklemek dışındaki bir başka varyasyon ise kar alarak ilerlemek daha uygun olabilir, bugün de gördük ki tavandan - 2, -3 ile kapatan hisseler, matematik ve teknik ile açıklamak mümkün değilBORSK Twitter

BORSK Twitter yorumları ve görüşlerini 18/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

BORSK Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BORSK (BORSK) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BORSK hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BORSK Detay ve Temel Veriler

BORSK detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BOR SEKER şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BORSK Temettü

Temettü kayıtlarında BORSK için bir sonuca rastlanmadı.

BORSK Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BORSK şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BORSK ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BORSK hissesi için hedef fiyatları araştırdık. borsk hedef fiyat analizi için tıklayın

BORSK için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top