bmstl guncel – BMS BIRLESIK METAL

bmstl guncel - BMS BIRLESIK METAL
BMSTL Hisse Senedi (BMS BIRLESIK METAL)
Bu sayfada BMSTL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BMSTL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BMSTL - BMS BIRLESIK METAL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -3.33 değişim ve 36.6 liradan işlem görüyor. BMSTL hissesinin dahil olduğu BIST METAL ANA (XMANA) endeksi ise yüzde 0.46 artış ile 17997.31 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ANA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -0.06 değişim ile 14409.35 seviyesinde bulunuyor.

BMSTL Teknik Analizi

Aşağıdaki BMS BIRLESIK METAL (BMSTL) teknik analizi tradingview`de TraderAlp- kullanıcı adı ile Şubat 11, 2024 13:23 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

bmstl güncel analiz Soru üzerine paylaşılmıştır.
Ve sıralı hedefler grafik üzerindedir Hissede son dönemlerde süpriz hareketlerin olduğunu unutmamak lazım Yatırım tavsiyesi değildir zarar edebilirsinizBMSTL Twitter

BMSTL Twitter yorumları ve görüşlerini 02/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

BMSTL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BMSTL (BMSTL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BMSTL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BMSTL Detay ve Temel Veriler

BMSTL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BMS BIRLESIK METAL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BMSTL Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
23.10.2023 0 100 0.00 2.000000
03.05.2023 0 0 30.42 1.006206

BMSTL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BMSTL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BMSTL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BMSTL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. bmstl hedef fiyat analizi için tıklayın

BMSTL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top