BIOEN analiz – BIOTREND CEVRE VE ENERJI

BIOEN analiz - BIOTREND CEVRE VE ENERJI
BIOEN Hisse Senedi (BIOTREND CEVRE VE ENERJI)
Bu sayfada BIOEN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BIOEN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BIOEN - BIOTREND CEVRE VE ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.18 değişim ve 22.22 liradan işlem görüyor. BIOEN hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 1.64 artış ile 575.32 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.16 değişim ile 10228.51 seviyesinde bulunuyor.

BIOEN Teknik Analizi

Aşağıdaki BIOTREND CEVRE VE ENERJI (BIOEN) teknik analizi tradingview`de traderbistank kullanıcı adı ile Ağustos 29, 2023 15:37 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

BIOEN teknik analiz.
kendi eğitim çalışmamdır.
al sat tut tavsiyesi içermez.
yatırım tavsiyesi değildir.BIOEN Twitter

BIOEN Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

BIOEN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BIOEN (BIOEN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BIOEN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BIOEN Detay ve Temel Veriler

BIOEN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BIOTREND CEVRE VE ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BIOEN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
24.11.2021 0 233 0.00 3.333333

BIOEN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BIOEN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BIOEN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BIOEN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. bioen hedef fiyat analizi için tıklayın

BIOEN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top