BIGCH ANALİZ – BUYUK SEFLER BIGCHEFS

BIGCH ANALİZ - BUYUK SEFLER BIGCHEFS
BIGCH Hisse Senedi (BUYUK SEFLER BIGCHEFS)
Bu sayfada BIGCH hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BIGCH hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BIGCH - BUYUK SEFLER BIGCHEFS hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -1.88 değişim ve 36.5 liradan işlem görüyor. BIGCH hissesinin dahil olduğu BIST TURIZM (XTRZM) endeksi ise yüzde 0.67 artış ile 1463.73 seviyesinde bulunuyor. BIST TURIZM endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 3.01 değişim ile 9772.93 seviyesinde bulunuyor.

BIGCH Teknik Analizi

Aşağıdaki BUYUK SEFLER BIGCHEFS (BIGCH) teknik analizi tradingview`de Gold_Traderz kullanıcı adı ile Eylül 10, 2023 13:04 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#BIGCH - Ana trendin onaylı ve güçlü bir şekilde devam etmesi - ikincil trend durumundaki düşenin kırılması ve ana trendden retest alması - Fibo geri çekilme seviyesi ve geçmiş desteğimiz olan 39.54 direncinin kırılması ve 4h lik grafikte onay almasıBIGCH Twitter

BIGCH Twitter yorumları ve görüşlerini 19/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

BIGCH Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BIGCH (BIGCH) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BIGCH hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BIGCH Detay ve Temel Veriler

BIGCH detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BUYUK SEFLER BIGCHEFS şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BIGCH Temettü

Temettü kayıtlarında BIGCH için bir sonuca rastlanmadı.

BIGCH Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BIGCH şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BIGCH ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BIGCH hissesi için hedef fiyatları araştırdık. bigch hedef fiyat analizi için tıklayın

BIGCH için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top