BIENY – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – BIEN YAPI URUNLERI

BIENY - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - BIEN YAPI URUNLERI
BIENY Hisse Senedi (BIEN YAPI URUNLERI)
Bu sayfada BIENY hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BIENY hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BIENY - BIEN YAPI URUNLERI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.92 değişim ve 35.16 liradan işlem görüyor. BIENY hissesinin dahil olduğu BIST TAS TOPRAK (XTAST) endeksi ise yüzde 2.02 artış ile 11968.14 seviyesinde bulunuyor. BIST TAS TOPRAK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.32 değişim ile 14337.74 seviyesinde bulunuyor.

BIENY Teknik Analizi

Aşağıdaki BIEN YAPI URUNLERI (BIENY) teknik analizi tradingview`de sinantop41 kullanıcı adı ile Eylül 11, 2023 21:51 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

kendime not yeni arzlardan buraların çok ucuz oldugunu dusunuyorumBIENY Twitter

BIENY Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

BIENY Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BIENY (BIENY) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BIENY hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BIENY Detay ve Temel Veriler

BIENY detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BIEN YAPI URUNLERI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BIENY Temettü

Temettü kayıtlarında BIENY için bir sonuca rastlanmadı.

BIENY Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BIENY şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BIENY ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BIENY hissesi için hedef fiyatları araştırdık. bieny hedef fiyat analizi için tıklayın

BIENY için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top