#BAYRK – Bayrak hedef üst mavi kutu – BAYRAK TABAN SANAYI

#BAYRK - Bayrak hedef üst mavi kutu - BAYRAK TABAN SANAYI
BAYRK Hisse Senedi (BAYRAK TABAN SANAYI)
Bu sayfada BAYRK hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BAYRK hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BAYRK - BAYRAK TABAN SANAYI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.46 değişim ve 64.7 liradan işlem görüyor. BAYRK hissesinin dahil olduğu BIST KIMYA PETROL PLASTIK (XKMYA) endeksi ise yüzde -0.69 kayıp ile 12915.6 seviyesinde bulunuyor. BIST KIMYA PETROL PLASTIK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -1.28 değişim ile 13862.93 seviyesinde bulunuyor.

BAYRK Teknik Analizi

Aşağıdaki BAYRAK TABAN SANAYI (BAYRK) teknik analizi tradingview`de dirilisyukselis kullanıcı adı ile Mart 27, 2023 23:58 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Öncelikle çalışmam yatırım tavsiyesi degil.megafon formasyonu çalışır ise 5.09 üzeri günlük kapanislar çalışma ihtimalini artıracak.ayrica rsii pu var ikili dip te nakış cizior şu an 4.85 civarı günlük kapanışlar lazım.bir kaç gün ignelemis satıcı azaltması mi yapıyor bölgede yoksa mali aşağı çekip biraz daha mı toplucaklar izliyecem.hedefim 5.09 üzeri günlük kapanislar.
ard arda iki bölgeyi test edip üst mavi çizgiye kadar gelmesi..haftalıkta ve günlükte güzel bir demant bölgesi oluşturmuş...izleyip görecem bakalım hedefe gidebilecek mi ?BAYRK Twitter

BAYRK Twitter yorumları ve görüşlerini 10/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

BAYRK Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BAYRK (BAYRK) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BAYRK hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BAYRK Detay ve Temel Veriler

BAYRK detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BAYRAK TABAN SANAYI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BAYRK Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
13.03.2023 0 100 0.00 2.000000

BAYRK Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BAYRK şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BAYRK ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BAYRK hissesi için hedef fiyatları araştırdık. bayrk hedef fiyat analizi için tıklayın

BAYRK için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top