BARMA (Bebek Hisse) – BAREM AMBALAJ

BARMA (Bebek Hisse) - BAREM AMBALAJ
BARMA Hisse Senedi (BAREM AMBALAJ)
Bu sayfada BARMA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BARMA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BARMA - BAREM AMBALAJ hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.1 değişim ve 20.32 liradan işlem görüyor. BARMA hissesinin dahil olduğu BIST ORMAN KAGIT BASIM (XKAGT) endeksi ise yüzde -0.38 kayıp ile 6926.48 seviyesinde bulunuyor. BIST ORMAN KAGIT BASIM endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.64 değişim ile 14297.86 seviyesinde bulunuyor.

BARMA Teknik Analizi

Aşağıdaki BAREM AMBALAJ (BARMA) teknik analizi tradingview`de oaklt36 kullanıcı adı ile Ekim 7, 2022 23:53 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Barma borsada yeni listelenmiş bi hisse olmasına rağmen benim çok sevdiğim ve ileride çok iyi yerlere geleceğinini düşündüğüm bi hisse.
Ben bu şirketi kistelenmeden önce biliyordum hatta listelendiğinde çok sevinmiştim çünkü kağıt sanayisinde çok iyi yatırım yapan ve yeni yatırımların da geliceğini bildiğim için hala güvenmekte devam ediyorum.
Yeni 500 milyonluk yatırım hedeflerini gerçekleştirirlerse bu kağıt fırlar gider.
Bana kalırsa kağıt sanayisinde ülkede bir numara ve biz kağıdı ithal eden bi devletiz ondan bu şirkete olan ihtiyaç her geç gün artmaktadır.
Daha bilinen bir hisse olmadığı için ben bebek hisse olarak bakıyorum şu an bu hisseye.
İlk çıktığından beri portföyümde barındırdığım bu hisse bazen düşsede hatta bazen manipüle edilsede bu şirkete güveniyorum.
Grafiktede gördüğünüz gibi ana trend hatları, dirençler, eğriler vesaire şu an tam hissenin aşağıya mı yukarıya mı doğru çıkıcağı bölgedeyiz.
Bana kalırsa şu an kırılıma göre pozisyon açıp işleme girmenizdir ama uzun vadede benim fikrimi sorucak olursanız hisse özellikle şirket çok sağlam ve yeni yatırımlar alıp büyüyecek bi şirket.
2 haftada yaklaşık yüzde 50 artan bi hisse neler yapmaz siz düşünün.
Benim portföyümde her zaman olucak bu hisse uzun vadede.
Şu anlık grafikteki gelen kırılıma göre pozisyon açmanız çünkü bu kadar artıştan sonra düzeltme yiyebilir.
Benim asıl korktuğum grafikte işaretlediğim gapin açık kalması.
Hemen hemen yüzde 90-95 gaplerin çoğu kapanır.
Uzun vadede hisseyi iyi şeyler bekliyor ama şu anlık kırılımları bekleyin derim çünkü düzeltme yiyebilir ya da yükselişine devam edilebilir.BARMA Twitter

BARMA Twitter yorumları ve görüşlerini 29/02/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

BARMA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BARMA (BARMA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BARMA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BARMA Detay ve Temel Veriler

BARMA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BAREM AMBALAJ şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BARMA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
02.03.2023 0 400 0.00 5.000000

BARMA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BARMA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BARMA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BARMA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. barma hedef fiyat analizi için tıklayın

BARMA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top