#barma (Barma hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – BAREM AMBALAJ

#barma (Barma hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - BAREM AMBALAJ
BARMA Hisse Senedi (BAREM AMBALAJ)
Bu sayfada BARMA hissesi teknik analizi başta olmak üzere, BARMA hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. BARMA - BAREM AMBALAJ hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.88 değişim ve 20.72 liradan işlem görüyor. BARMA hissesinin dahil olduğu BIST ORMAN KAGIT BASIM (XKAGT) endeksi ise yüzde 1.48 artış ile 7201.64 seviyesinde bulunuyor. BIST ORMAN KAGIT BASIM endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 0.29 değişim ile 14458.56 seviyesinde bulunuyor.

BARMA Teknik Analizi

Aşağıdaki BAREM AMBALAJ (BARMA) teknik analizi tradingview`de CEMSAH1 kullanıcı adı ile Aralık 22, 2022 23:24 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

#barma bir üst kanala geçiş için kırılım noktasına gelmiş durumda yarın yukarı yön için önemli 143,86 tl ve 146,73 tl dirençlerinin geçilip üzerinde kapanışların gelmesi lazım yatırım tavsiyesi değilidir.BARMA Twitter

BARMA Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

BARMA Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte BARMA (BARMA) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. BARMA hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

BARMA Detay ve Temel Veriler

BARMA detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. BAREM AMBALAJ şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
BARMA Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
02.03.2023 0 400 0.00 5.000000

BARMA Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden BARMA şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

BARMA ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile BARMA hissesi için hedef fiyatları araştırdık. barma hedef fiyat analizi için tıklayın

BARMA için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top