AZTEK TOBO – AZTEK TEKNOLOJI

AZTEK TOBO - AZTEK TEKNOLOJI
AZTEK Hisse Senedi (AZTEK TEKNOLOJI)
Bu sayfada AZTEK hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AZTEK hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AZTEK - AZTEK TEKNOLOJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.38 değişim ve 160.5 liradan işlem görüyor. AZTEK hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde -0.62 kayıp ile 7649.55 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde -0.07 değişim ile 16543.22 seviyesinde bulunuyor.

AZTEK Teknik Analizi

Aşağıdaki AZTEK TEKNOLOJI (AZTEK) teknik analizi tradingview`de ztanbuga kullanıcı adı ile Mart 20, 2023 06:44 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

AZTEK günlükte TOBO oluşumu mevcut gibi 27.00tl üzerinde boyun çizgisi kırılır endeks de iyi olursa , TOBO hedefi 38.50tl yol alır.AZTEK Twitter

AZTEK Twitter yorumları ve görüşlerini 28/02/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

AZTEK Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AZTEK (AZTEK) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AZTEK hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AZTEK Detay ve Temel Veriler

AZTEK detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AZTEK TEKNOLOJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AZTEK Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
31.07.2023 0 0 105.77 1.023083

AZTEK Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AZTEK şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AZTEK ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AZTEK hissesi için hedef fiyatları araştırdık. aztek hedef fiyat analizi için tıklayın

AZTEK için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top