AYDEM GÜNCEL – AYDEM ENERJI

AYDEM GÜNCEL - AYDEM ENERJI
AYDEM Hisse Senedi (AYDEM ENERJI)
Bu sayfada AYDEM hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AYDEM hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AYDEM - AYDEM ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 34.8 liradan işlem görüyor. AYDEM hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -1.28 kayıp ile 568.59 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.04 değişim ile 10147.12 seviyesinde bulunuyor.

AYDEM Teknik Analizi

Aşağıdaki AYDEM ENERJI (AYDEM) teknik analizi tradingview`de TraderAlp- kullanıcı adı ile Ekim 14, 2023 17:31 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

AYDEM için güncel analiz hedeflerini grafik üzerinde sizler ile paylastım al sat tut tavsiyesi değildirAYDEM Twitter

AYDEM Twitter yorumları ve görüşlerini 25/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

AYDEM Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AYDEM (AYDEM) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AYDEM hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AYDEM Detay ve Temel Veriler

AYDEM detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AYDEM ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AYDEM Temettü

Temettü kayıtlarında AYDEM için bir sonuca rastlanmadı.

AYDEM Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AYDEM şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AYDEM ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AYDEM hissesi için hedef fiyatları araştırdık. aydem hedef fiyat analizi için tıklayın

AYDEM için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top