AYCES Günlük Teknik Analiz – ALTINYUNUS CESME

AYCES Günlük Teknik Analiz - ALTINYUNUS CESME
AYCES Hisse Senedi (ALTINYUNUS CESME)
Bu sayfada AYCES hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AYCES hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AYCES - ALTINYUNUS CESME hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 8.22 değişim ve 691.5 liradan işlem görüyor. AYCES hissesinin dahil olduğu BIST TURIZM (XTRZM) endeksi ise yüzde 1.73 artış ile 1487.74 seviyesinde bulunuyor. BIST TURIZM endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 1.42 değişim ile 10115.34 seviyesinde bulunuyor.

AYCES Teknik Analizi

Aşağıdaki ALTINYUNUS CESME (AYCES) teknik analizi tradingview`de SinerjiPortfoy kullanıcı adı ile Mart 17, 2023 17:09 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

AYCES Günlük Teknik Analiz Günlük teknik indikatörler Negatif fakat hisse yatay konumda ve 75,35 desteği üzerinde kalmayı başarmış.
Kısa ve Orta vade için Sanal Portföyümüze eklenmiştir.
Fiyat: 77,85 Dirençler: 86,0/92,60 Destekler: 75,35/68,50 Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı Sözleşmesi Çerçevesinde sunulmaktadır.
Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir.
Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.
TEKNİK İNDİKATÖRLERİ OLUMLU OLAN ANALİZLERİMİZİ KAÇIRMAMAK İÇİN LÜTFEN TAKİPTE KALINIZAYCES Twitter

AYCES Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

AYCES Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AYCES (AYCES) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AYCES hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AYCES Detay ve Temel Veriler

AYCES detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ALTINYUNUS CESME şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AYCES Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
24.06.2019 49 0 0.00 1.338134
05.09.2005 24 0 0.00 1.197842

AYCES Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AYCES şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AYCES ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AYCES hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ayces hedef fiyat analizi için tıklayın

AYCES için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top