ATEKS – Geçmişten geleceğe uyarlama – AKIN TEKSTIL

ATEKS - Geçmişten geleceğe uyarlama - AKIN TEKSTIL
ATEKS Hisse Senedi (AKIN TEKSTIL)
Bu sayfada ATEKS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ATEKS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ATEKS - AKIN TEKSTIL hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -2.68 değişim ve 170.5 liradan işlem görüyor. ATEKS hissesinin dahil olduğu BIST TEKSTIL DERI (XTEKS) endeksi ise yüzde -1.43 kayıp ile 4410.82 seviyesinde bulunuyor. BIST TEKSTIL DERI endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde -1.04 değişim ile 14887.94 seviyesinde bulunuyor.

ATEKS Teknik Analizi

Aşağıdaki AKIN TEKSTIL (ATEKS) teknik analizi tradingview`de kendine_analist kullanıcı adı ile Eylül 10, 2023 16:54 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Teknik analiz, geçmiş fiyat hareketlerine bakarak, gelecekte oluşabilecek fiyat hareketlerini tahmin edebilmek olarak açıklanabilir.
Ben de bu tanıma göre hissenin geçmiş yıldaki hareketini baz alarak bir projeksiyon çizmek istedim.
Bunu nasıl mı yaptım? Çizim ekranına geldiğiniz zaman sol taraftaki menüden -Tahmin ve Ölçüm Araçları menüsünden -Projeksiyon kısmına ve oradan çubuk modeli butonuna tıkladığınızda istediğiniz periyotu seçerek (ben burada geçmiş yılın eylül-ocak periyotunu seçtim) çizime ulaşabiliyorsunuz.
Daha sonra oluşan hayalet çizgileri grafiğin sonuna ekleyerek ekrandaki gibi bir tahmin-projeksiyon oluşturabilirsiniz.
İşin enteresan kısmı ise kanal stratejisinin çizime tam olarak uyması oldu.
Hatta tepe noktasına gelecek olan hacimli kırılım ve düzeltme hareketi beni oldukça şaşırttı.ATEKS Twitter

ATEKS Twitter yorumları ve görüşlerini 24/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ATEKS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ATEKS (ATEKS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ATEKS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ATEKS Detay ve Temel Veriler

ATEKS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AKIN TEKSTIL şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ATEKS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
14.06.2019 0 0 35.00 1.042476
11.04.2005 0 0 15.00 1.057034

ATEKS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ATEKS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ATEKS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ATEKS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ateks hedef fiyat analizi için tıklayın

ATEKS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top