ATATP hissesinde Bu kez zirveye oynuyoruz (3)!!! – ATP BILGISAYAR

ATATP hissesinde Bu kez zirveye oynuyoruz (3)!!! - ATP BILGISAYAR
ATATP Hisse Senedi (ATP BILGISAYAR)
Bu sayfada ATATP hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ATATP hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ATATP - ATP YAZILIM hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 7.09 değişim ve 173.7 liradan işlem görüyor. ATATP hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 1.7 artış ile 7652.96 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 1.16 değişim ile 16182.32 seviyesinde bulunuyor.

ATATP Teknik Analizi

Aşağıdaki ATP BILGISAYAR (ATATP) teknik analizi tradingview`de tkolaytk kullanıcı adı ile Aralık 21, 2022 20:09 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

merhaba arkadaşlar , ATATP hissesinde hafta açılışı analizimde << 19 aralık itibari ile son 3 işlem gününü yükselen kısa vadeli kanalın dibinde destek noktasında geçiren ATATP hissesinde yukarı beklediğimiz sekme henüz gerçekleşmedi.
Ana endeksin güçlü olduğu dönemde dipten güç bulmakta zorlanan hissede 27 altında tek gün kapanışta 19,25 maliyetli işlem karda kapatılır.
23 ana destek seviyelerine doğru geri çekilme beklenilir.
Hissede 32 beklentisi sabittir.
uzun vadede hisse tut konumdadır.
doğru noktada alım yapabilenler 23 altında gün kapatmadıkça uzun vadede hissede panik olmamalıdırlar.
kısa vadede ise 27 altında maliyet azaltma yada lot arttırma işlemi için karda stop olup aşağılardan alımlar bekleyebilirler.>> demiştim.
21 aralık itibari ile hafta başından bu yana kanal içinde dipte 27 seviyelerinde tutunmayı başaran ATATP hissesi dipten yukarı tekrar sekmiş ve beklentimizi gerçekleştirmiştir.
Değerlendiren arkadaşlara bol kazançlar dilerim.
21 aralık itibari ile 19,25 te ilk analizde başladığımız günkü ilk hedefimiz 32 seviyesi güçlük teknik beklenti olarak devam ediyor.
Bu kez kanal tepe ve nihai hedefin teknik açıdan gelmesi çok güçlü olasılıktır.
Arkadaşlar bu arada istekler geliyor, sizlere sormak istedim,1 ocak itibari ile kanal kuralım mı ?? evet diyenler yorumlarda yazarsa sevinirim Teknik analiz beklentidir.
asla gerçekleşme garantisi yoktur.
paylaşımlarım bilgi paylaşmak adına olup asla yatırım tavsiyesi değildir.ATATP Twitter

ATATP Twitter yorumları ve görüşlerini 01/03/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ATATP Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ATATP (ATATP) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ATATP hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ATATP Detay ve Temel Veriler

ATATP detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ATP BILGISAYAR şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ATATP Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
14.06.2023 0 0 29.95 1.016170
15.09.2022 0 150 0.00 2.500000
15.06.2022 0 0 40.21 1.006815

ATATP Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ATATP şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ATATP ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ATATP hissesi için hedef fiyatları araştırdık. atatp hedef fiyat analizi için tıklayın

ATATP için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top