#atakp (Atakp hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – ATAKEY PATATES

#atakp (Atakp hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - ATAKEY PATATES
ATAKP Hisse Senedi (ATAKEY PATATES)
Bu sayfada ATAKP hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ATAKP hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ATAKP - ATAKEY PATATES hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 2.14 değişim ve 50.05 liradan işlem görüyor. ATAKP hissesinin dahil olduğu BIST GIDA ICECEK (XGIDA) endeksi ise yüzde 1.9 artış ile 13050.98 seviyesinde bulunuyor. BIST GIDA ICECEK endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 1.5 değişim ile 14362.02 seviyesinde bulunuyor.

ATAKP Teknik Analizi

Aşağıdaki ATAKEY PATATES (ATAKP) teknik analizi tradingview`de fiboborsa kullanıcı adı ile Ekim 5, 2023 12:40 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

fibonacci ile dirençleri belirttim .
Rsi ve macd güzel duruyor.
siz ne dersiniz eğitimler hakkında ayrıntılı bilgiler fiboborsa.com daATAKP Twitter

ATAKP Twitter yorumları ve görüşlerini 20/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ATAKP Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ATAKP (ATAKP) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ATAKP hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ATAKP Detay ve Temel Veriler

ATAKP detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ATAKEY PATATES şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ATAKP Temettü

Temettü kayıtlarında ATAKP için bir sonuca rastlanmadı.

ATAKP Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ATAKP şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ATAKP ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ATAKP hissesi için hedef fiyatları araştırdık. atakp hedef fiyat analizi için tıklayın

ATAKP için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top