ASTOR,Çölde Bir Vaha Gibi – ASTOR ENERJI

ASTOR,Çölde Bir Vaha Gibi - ASTOR ENERJI
ASTOR Hisse Senedi (ASTOR ENERJI)
Bu sayfada ASTOR hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ASTOR hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ASTOR - ASTOR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0.16 değişim ve 92.15 liradan işlem görüyor. ASTOR hissesinin dahil olduğu BIST METAL ESYA MAKINA (XMESY) endeksi ise yüzde 1.93 artış ile 24250.94 seviyesinde bulunuyor. BIST METAL ESYA MAKINA endeksini içinde barındıran BIST SINAI endeksi ise yüzde 2.32 değişim ile 13972.35 seviyesinde bulunuyor.

ASTOR Teknik Analizi

Aşağıdaki ASTOR ENERJI (ASTOR) teknik analizi tradingview`de hardtrendtrader kullanıcı adı ile Mart 11, 2023 15:21 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Halka arzın ardından büyük düşüşlere maruz kalmadan yoluna devam ediyor.
Yukarılarda hedef fiyat aramamak gerekir.İşlem hacimlerine gün içi hareketlere dikkat edip hareket edilmeli.Kârını realize etmek isteyenler olabilir kısa sürede güzel getiri sağladı.Buralardan yüklü girerken riski göze alarak girmelisiniz.
Eğitim çalışmasıdır.Yatırım tavsiyesi içermez.
İnstagram:farkliborsaASTOR Twitter

ASTOR Twitter yorumları ve görüşlerini 14/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ASTOR Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ASTOR (ASTOR) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ASTOR hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ASTOR Detay ve Temel Veriler

ASTOR detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ASTOR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ASTOR Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
02.05.2023 0 0 52.90 1.010777

ASTOR Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ASTOR şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ASTOR ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ASTOR hissesi için hedef fiyatları araştırdık. astor hedef fiyat analizi için tıklayın

ASTOR için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top