ALFAS Kısa – Orta Vadeli Beklenti – ALFA SOLAR ENERJI

ALFAS Kısa - Orta Vadeli Beklenti - ALFA SOLAR ENERJI
ALFAS Hisse Senedi (ALFA SOLAR ENERJI)
Bu sayfada ALFAS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ALFAS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ALFAS - ALFA SOLAR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 66.9 liradan işlem görüyor. ALFAS hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -0.04 kayıp ile 549.69 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.18 değişim ile 10577.4 seviyesinde bulunuyor.

ALFAS Teknik Analizi

Aşağıdaki ALFA SOLAR ENERJI (ALFAS) teknik analizi tradingview`de hakankocyigitt kullanıcı adı ile Eylül 12, 2023 14:47 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Teknik olarak incelediğimizde, Sert yükseliş sonrası 169 direncinden dönerek düzeltmesini yapmaya devam ediyor 115 bölgesine kadar geri çekilme görebiliriz.
169 üzeri kapanışlarda yükseliş trendine devam edecektir.
100 seviyesi altında ki kapanışlar riskli olarak görülebilir yani sert satışların devamı gelebilir .
-Kendime NotALFAS Twitter

ALFAS Twitter yorumları ve görüşlerini 23/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ALFAS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ALFAS (ALFAS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ALFAS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ALFAS Detay ve Temel Veriler

ALFAS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ALFA SOLAR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ALFAS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
29.08.2023 0 700 0.00 8.000000
03.05.2023 0 0 400.00 1.011357

ALFAS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ALFAS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ALFAS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ALFAS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. alfas hedef fiyat analizi için tıklayın

ALFAS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top