ALFAS 4 Saatlik Görünüm – ALFA SOLAR ENERJI

ALFAS 4 Saatlik Görünüm - ALFA SOLAR ENERJI
ALFAS Hisse Senedi (ALFA SOLAR ENERJI)
Bu sayfada ALFAS hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ALFAS hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ALFAS - ALFA SOLAR ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 66.9 liradan işlem görüyor. ALFAS hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -0.04 kayıp ile 549.69 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde -0.18 değişim ile 10577.4 seviyesinde bulunuyor.

ALFAS Teknik Analizi

Aşağıdaki ALFA SOLAR ENERJI (ALFAS) teknik analizi tradingview`de SignalCator kullanıcı adı ile Ekim 12, 2023 14:58 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Yaklaşık 40 gündür 136 - 165 TL arasında bir kanal oluşturmuş durumda..
Kanal dip seviyesi şimdilik güçlü bir destek oluşturuyor, fakat sürekli değişen ve gerilen gündem nedeniyle direncin zayıflama ihtimalini dikkate almakta fayda vardır.
➡️ Gündem değişiklikleri dışında şirketle ilgili haberler yakından takip edilmesi koşuluyla 136 civarını 1.kademe Alım seviyesi olarak görüyorum..
Kanal içinde Hacimli yükselişler takip edilecek, ilk hedef direncimiz 150 TL.
➡️ 66.50 ve zirve noktası olan 170 üzerinde hacimli kapanışlar yükseliş ivmesini güçlendirecektir..
➡️ Kısa - Orta - Uzun HEDEFLERİMİZ 170 / 193 / 239 TL ➡️ 136 önemli destek konumunda, altına sarkmalarda 136 / 121.50 seviyesi çekilmeler görülebilir.
✅ Tüm göstergeler Şirketin geleceğinin parlak olduğu yönünde, yapılan iş anlamaları, satın almalar geleceğe yatırım için iyi işaretler veriyor..
Enerji sıkıntısı çeken Dünya temiz enerji kaynaklarına ciddi yatırımlar yapıyor ve ülkemizin yeni ekonomik planında en çok üstünde durulan konulardan..
Ülkemizde daha yeni yeni parlayan temiz enerji sektörü için ileride yeni yapılan evlerde, sitelerde, avm lerde görmeye başlayacağımızı düşünüyorum..
Şirketi yakından takibe aldık ve zamanla sadece güneş enerjisi üzerinde kalmayıp genişleyeceklerinin işaretlerini veriyorlar..
✅ Son Bilançoya baktığımızda artan satışlar, FAVÖK, kâr ve borç seviyesinin iyi durumda olması pozitif..
⛔ FK oranı yüksek gibi görünse de geleceğe sürekli yatırım yapan firmalar için çok sorun teşkil etmez ama yatırım yapmayı düşünenler mutlaka Firma haberlerini yakından takip etmeli, özellikle iş anlaşmaları ve Ar-Ge çalışmalarını..
⛔ PD/DD oranı sektör ortalamasının üzerinde, bu biraz düşündürücü..
Endeks ve gündem dışında, Şirket bilançosu ve haberlerini takip ederek işlemlerinizi yönetmenizde fayda vardır..
➡️ Kendi sektöründe Piyasa Değeri en büyük 5 firmadan biri ➡️ Sektör Piyasa Çarpanları ağırlıklı ortalamaları ; FK : 50,70 - PD/DD : 20,85 - FD/FAVOK : 50,10 ➡️ ALFAS Piyasa Çarpanları ; FK: 54,06 - PD/DD: 38,74 - FD/FAVOK: 55,57 YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! ALFAS XU100ALFAS Twitter

ALFAS Twitter yorumları ve görüşlerini 23/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ALFAS Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ALFAS (ALFAS) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ALFAS hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ALFAS Detay ve Temel Veriler

ALFAS detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ALFA SOLAR ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ALFAS Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
29.08.2023 0 700 0.00 8.000000
03.05.2023 0 0 400.00 1.011357

ALFAS Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ALFAS şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ALFAS ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ALFAS hissesi için hedef fiyatları araştırdık. alfas hedef fiyat analizi için tıklayın

ALFAS için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top